دیر مجال بهمئی

دیر مجال بهمئی
ارزش ادم به اندازه همت اوست ودرستیش به اندازه جوانمردی اوست ودلاوریش به اندازه عزت نفس اوست وپاکدامنیش به اندازه غیرت اوست. حضرت علی (ع)
نویسندگان

۲ مطلب در ۲۳ آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است


دیر مجال بهمئی//کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت:به عنوان کاندید اصلاح طلب معتدل در انتخابات شرکت می کنم ونمی خواهم وامدار هیچ حزب وگروه خاصی باشم .

محمود منطقیان چهره شاخص اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ و کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در پاسخ به این پرسش که شما کاندیدای مورد حمایت کدام حزب سیاسی هستید، گفت: بنده عضو هیچ حزب و تشکل سیاسی نیستم و خواهان حمایت هیچ حزب سیاسی نیز نمی‌باشم.

کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: به عنوان کاندیدای اصلاح‌طلب معتدل در انتخابات شرکت می‌کنم و نمی‌خواهم وامدار هیچ حزب و گروه خاصی باشم.

محمود منطقیان گفت: آنچه برای من مهم است وخود را نسبت به آن مسئول می‌دانم خواست، نیاز واستقبال مردم  است که همواره خود را مدیون محبت های آنان میدانم،اگر مردم خواستند در خدمتشان هستم واگر نخواستند نیز دعاگوی مردم هستم ودر واقع نظر و خواست مردم برایم مهم است نه حمایت و خواست احزاب و گروه‌های سیاسی.

وی در پایان گفت: خود را در برابر خداوند ومردم متعهد میدانم نه در برابر  احزاب وگروه ها.

محمود منطقیان همه را به رعایت اخلاق واحترام به قانون دعوت کردند.

اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ امیدوارند بعد از ۶ دوره حضور نمایندگانی از طرف اصولگرایان در مجلس شورای اسلامی این بار بتوانند کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی را بدست بیاورند./

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۳ آذر ۹۴ ، ۰۰:۳۴
سلیمان لعل زاری
حجت‌الاسلام «سیدعلی‌محمد بزرگواری» نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده د رمجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه‌ای از حضور در انتخابات مجلس دهم انصراف داد.


بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف شهرستان‌های کهگیلویه، بهمنی، چرام و لنده
سلام علیکم

احتراماً آنچه را که به سمع و نظر شما عزیزان می‌رسانم چیزی است که با خدای خودم خلوت کردم همواره با مردم عزیزم صاف صادق باشم، شاید حافظه خاطره بعضی‌ها یاری نکند اما خودم صادقانه یادآوری می‌کنم که در تبلیغات انتخاباتی دوره نهم مجلس شورای اسلامی بارها در مجالس خصوصی و عمومی عقیده خودم را ابراز کردم که درمنطقه و حوزه انتخابیه ما که پر است از استعدادهای انسانی فراوان برای هر نماینده دو دوره نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی کافی است و باید میدان رقابت خالی شود تا دیگر نیروهای نخبه و جوان وارد عرصه شوند و امثال ما که برای مسئولان کشور شناخته شده‌ایم در مرکز کشور بمانیم و در جایگاهی دیگر به مردم عزیزمان خدمت کنیم.

لذا بنده ضمن تشکر و قدرددانی فراوان از تمام دوستان و همراهان همیشگیم و بستگان و اقارب و تمام کسانی که در همه دوره‌های کاندیداتوریم چه دوره‌هایی که موفق نشدم و چه دوره‌های هشتم و نهم که به مجلس شورای اسلامی راه یافتم مرا یاری نمودند بدین وسیله بر سر عهد و پیمانی که با شما مردم عزیز حوزه انتخابیه‌ام بسته‌ام صادقانه برخورد می‌کنم و اعلام می‌کنم که بنده برای دوره دهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام نخواهم کرد و امیدوارم که در سایه نظام جمهوری اسلامی و گوش به فرمان امام خامنه‌ای عزیز و با وحدت و رقابت توأم با رفاقت یکی دیگر از فرزندان عزیز این خطه دلاورخیز راهی مجلس شورای اسلامی نمایید و هر کس را که شورای محترم نگهبان تایید و اکثریت شما مردم به او رأی دادید با تمام تجربه‌ها و تلاش خود با او همکاری خواهم نمود و بنده همواره به عنوان یک طلبه بسیجی و معلمی ساده هر کجا که باشم و در هر جایگاهی که باشم در خدمت شما خواهم بود.

و باید بدانید که بنده تا تاریخ ۷ /۳/ ۱۳۹۵ نماینده رسمی و قانونی شما خواهم بود و در پیگیری مطالبات و خواسته‌های بحق شما همچنان دریغ نخواهم کرد و از تریبون مجلس در نطق‌ها و تذکرات همچون گذشته از حق شما دفاع خواهم نمود و دفاتر بنده در دهدشت و یاسوج و تهران همچنان در خدمت شما خواهد بود.

و اعلام می‌کنم که بنده بر علیه و یا له هیچ کاندیدایی وارد نخواهم شد و همه دوستان و یاران همیشگی و اقوام و خویشاوندان بنده آزاد و مختارند هر کس را که اصلح تشخیص دادند، رأی دهند.

و السلام علیکم و رحمه الله

سیدعلی‌محمد بزرگواری

نماینده مردم شریف کهگیلویه، بهمنی، چرام و لنده

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۳ آذر ۹۴ ، ۰۰:۱۷
سلیمان لعل زاری