دیر مجال بهمئی

دیر مجال بهمئی
ارزش ادم به اندازه همت اوست ودرستیش به اندازه جوانمردی اوست ودلاوریش به اندازه عزت نفس اوست وپاکدامنیش به اندازه غیرت اوست. حضرت علی (ع)
نویسندگان

بسم اله الرحمن الرحیم

باسلام ودرود خدمت کلیه ورزشکاران وورزش دوستان شهرستان بهمئی

ضمن عرض تبریک خدمت جناب اقای اکبری به عنوان ریاست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی که امیدوارم که بادر پیش گرفتن مسیری مستقیم و بدور از مسایل حاشیه ای  به ورزش بی روح شده این شهرستان جان تازه ای دهد.

به عنوان فرد کوچکی از ورزش این شهرستان چند موضوعی را برای برای ورزش دوستان این شهر بیان میکنم که امید دارم که بابیان این موضوعات باعث قرار گرفتن ورزش این شهرستان در مسیر پیشرفت شود .

ورزش این شهرستان در دو سه سال گذشته و حال در بدترین شرایط خود بسر میبرد

مدیریت سابق با قول تغییرات فراوان در روسای هیئت های ورزش شروع به کار کردند که متاسفانه به هیچ وجه نتوانستند حتی یک نفر را جابه جا کنند این خود باعث بی اعتمادی کلیه ورزشکاران نسبت به عوامل ورزش سابق شهرستان شد .

موضوع دیگر بحث اماکن ورزش شهرستان هست که در طول سه سال گذشته بامدیریت نا صحیح نزدیک به دو سال  جوانان و نوجوانان این شهر از داشتن اماکن ورزشی محروم بودن اعم از سالن فوتسال بدلیل نداشتن کف پوش مناسب و هزینه های من دراوردی سنگین و قطعی برق فراوان نزدیک به یک سال و نیم بخاطر بدهی های گدشته سالن که هم بامدیریت ناصحیح باعث تلمبار شدن بدهی های برق مجموعه شد.

 

استخر شنا شهرستان نیز  همین وضیت وبدهی های سنگین را داشت که موجب تعطیلی شد.

حال سوال پیش می اید که چرا در زمان اقای نریمانی ورزش ما چنین مشکلاتی نداشت؟

این تنها گوشه ای از مدیریت ناصحیح این مجموعه بود که باعث خانه نشین شدن بسیاری از ورزشکاران این شهر شد.

به نطر بنده دلیل اصلی حال وروز بد ورزش شهرستان مقامات استانی ورزش هستند که ورزش و سیاست و جناح بازی راباهم یکی کردند.

 

ورزشکاران این شهرستان هنوز بیاد دارن بی احترامی که مدیر کل ورزش استان به کل ورزش این شهرستان و مدیر سابق اداره ورزش و جوانان این شهرستان (اقای نریمانی)انجام دادن که باحضور فقط دو نفر معارفه رئیس جدید را انجام دادند.و تا همیشه به خاطر این بی احترامی که به ورزش این شهرستان انجام دادن از مدیر کل ورزش استان دلگیر هستیم.

ورزش این شهرستان نسبت به داشتن جوانان مستعد فراوان در جایگاهخوبی قرار ندارد.

شهرستان ما چندین لیسانس و فوق لیسانس تربیت بدنی دارد که بدلیل استفاده نشدن از انها در حال حاضر بیکار هستند .

این ورزش باید به حضور جوانان تحصیل کرده خود در این رشته اعتماد کند .

حال با انتخاب اقای رحمان اکبری از ایشان که خود از جنس ورزش هستند انتظار میرود که با تدبیری صحیح باعث اشتی ورزشکاران با ورزش شوند با تغییرات اساسی در حوزه روسای هیئت ها جان تازه ای به ورزش این شهرستان دهند.

 

 باتشکر سلیمان لعل زاری عضو کوچکی از ورزش این شهرستان

 


موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۰۷/۱۶
سلیمان لعل زاری

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">