دیر مجال بهمئی

دیر مجال بهمئی
ارزش ادم به اندازه همت اوست ودرستیش به اندازه جوانمردی اوست ودلاوریش به اندازه عزت نفس اوست وپاکدامنیش به اندازه غیرت اوست. حضرت علی (ع)
نویسندگان

    

جناب آقای شمخانی نمی خواهیم شما را با این نامه به تحرک واداریم چراکه هنوز ما شما را از برپا دارندگان کربلای 30روزه خونین شهر می دانیم که بهشت را زیر سایه شمشیرها می بینید و در خط مقدم.

 شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای به علی شمخانی دبیر شورای امنیت ملی نکاتی را در خصوص  بررسی  متن توافقنامه ((برجام)) یادآور شده اند که متن این نامه به شرح زیر است:

 

 

به نام خدا

دبیر محترم شورای عالی امنیت ملی

برادر عزیز جناب آقای دکتر علی شمخانی

سلام علیکم

المؤمن کیس الفطن الحذر: مومن عاقل و چیز فهم و محتاط است.

خوشبختانه شاهد آن هستیم که باز هم با عنایت خداوند متعال، دعای امام عصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری زمینه و ابزار لازم جهت عبور از یک دوره تاریخی فراهم شده است، اما این به معنای عبور آسان از این پیچ لغزنده نبوده و نیست.

این نامه را جوانانی قلم زده اند که خود را پیرو همان جوانمردان 8سال دفاع مقدس می دانندکه در دانشگاهای اصغر و اکبر؛ رزم اندیشه، مکتب و عقیده می کردند و گاهی در کلاس درس ، ایدئولوژی توحیدی را تدریس می کردند و زمانی در میدان نبرد جان را در طبق اخلاص می گذاشتند، آری همانهایی که در هویزه کربلایی دیگر رقم زدند و همچون ارباب غریبشان زیر زنجیرشنی مستکبران ، گذشته و حال به خاک و خون کشیده شدند اما به کسی باج ندادند و دشمن اسارتشان را هم تحمل نمی کرد .از شهدا گفتیم تا مغرضان منفعت طلب  شخصی و حزبی بدانند این جوانان فقط یک جهت را می شناسند و آن جهت اسلام و ولی امر است و با در نظر گرفتن تمامی تلاش های تیم محترم مذاکره کننده هسته ای و سایر دولتمردان قلم می رانند و هدف تنها قرب الهی و کمک به پیشرفت میهن اسلامی بوده و هست(ان شاالله).

جناب آقای شمخانی نمی خواهیم شما را با این نامه به تحرک واداریم چراکه هنوز ما شما را از برپا دارندگان کربلای 30روزه خونین شهر می دانیم که بهشت را زیر سایه شمشیرها می بینید ودر خط مقدم  ،برای مسئولان نامه می نویسید تا آنها را به تحرک وادارید . اینک  با یادآوری نامه خودتان به عنوان یک رزمنده بسیجی خط مقدم خطاب به شورای وقت عالی دفاع،یک روز قبل از اشغال خرمشهر که اظهار داشتید: ((ما شهیدان زنده ای هستیم که به نبرد خویش علیه مردگان زنده ادامه خواهیم دادو جان داریم اما امکانات جان دادن در راه خدا را نداریم .)) از جنابعالی که خود اینک با کسب اهلیت و هوشمندی در مسند دبیر شورای عالی امنیت ملی و همواره یار صدیق امام امت و مورد اعتماد دلسوزان نظام  هستید و تجربه فتح عظیم در مقابل مستکبران جهان را درک کرده اید، انتظار داریم و می خواهیم که  :

  1. بدور از جو سازی های احساسی، جریان سازی های اشتباه و منفعت طلبانه و فشارهای موجود که خود نیز متوجه آن هستید. بدون و بدور ازهیاهوی  کسانیکه که دانسته و نادانسته برطبل متعفن دوستی با شیاطین بزرگ و خبیث به هر قیمتی می کوبند، و بر آرمانها و شعار های استکبارستیزانه این ملت بر چسپ تاریخ مصرف میزنند ؛ در جهت ادامه راه و اندیشه امام(ره) و شهدا خواستار حرکت در مسیر قانونی، بدون اغماض در بررسی  متن توافقنامه ((برجام)) هستیم تا انشاالله این بار نیز برگ زرین دیگری را در کارنامه درخشانتان ببینیم
  2. ما فرزندان دانشجوی شما امروز اعلام می کنیم که برای دفاع از آرمان های امام و رهبر عزیزمان وتمامیت عرضی کشورمان و جهت عدم دسترسی بیگانه به مراکز دفاعی و... هیچگاه منتظر رفع تحریم نبودیم ، هم جان داریم که تقدیم کنیم و هم امکانات جان د ادن ، لذا نه سازشی خواهد بود و نه صلحی با شیطان و نه اشغال خرمشهری ، فقط از شما می خواهیم که همچنان در شورای عالی امنیت ملی پاسدار خطو قرمز تعیین شده نظام بوده و اجازه ندهید پای بیگانگانی که دستشان به خون این ملت آغشته است به بهانه توافق به کشور بازشود .
  3. همان گونه که امام امت فرمودند یک مسیر قانونی برای بررسی این متن وجود دارد که باید با منطق صحیح و بدون اغماض طی شود،رویکرد رهبر فرزانه انقلاب این است که در مواردی که فرایند قانونی وجود ندارد ، اظهار نظر نمی فرمایند و لذا  این به معنای مصلحت اندیشی های موجود در بیان بعضی از خواص نبوده و نیست، این مهم وظیفه و مسئولیت شما که یکی از این نهادهای بررسی کننده هستید را چند برابر خواهد کرد.
  4. مطمئنا این بررسی صحیح و عادلانه خود حمایت کننده و اهرم قدرتی برای دستگاه دیپلماسی ما خواهد بود تمام ملت و جوانهان انقلابی از یک توافق خوب با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق الذکر حمایت کرده و با دشمن داخلی و خارجی مقابله میکنند، چراکه مبارزه هنوز ادامه دارد( این مبارزه از بروز فتنه های دیگر جلوگیری خواهد کرد).
  5. پیاده سازی ایدئولوژی اسلام اصیل، رعایت قانون و حفظ آرمانهای امام وانقلاب به جهانیان می فهماند که میشود فتح خیبر کرد، قراردادی محکم بست و اگر نیاز باشد عاشورایی دیگر رقم زد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد

15مرداد

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۴/۰۵/۱۶
سلیمان لعل زاری

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">